| anonim_4396 a întrebat:

Sper sa nu radeti sau sa faceti misto, dar tatal meu este preot si desi mai am cateva luni pana la carnet, am inceput sa ne uitam dupa prima masina. El are un GL din 2010, mama un A5 din 2013. As vrea un BMW X4, Mercedes GLC Coupe sau un Macan. Vorbesc serios......de doua saptamani nu am gasit un Porsche Macan in showroom. As vrea sa il vad indeaproape. Din nou... vorbesc serios si sper sa nu faceti misto. Mi se pare foarte tare sa iti iei o masina din cateva slujbe laughing)

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma umfla rasul cand vad ce prostii debitezi aici, de parca noi am fii tampiti si nu vedem ce ai scris doar cateva luni in urma (macar daca tear duce capul sa concepi minciuni credibile).

Uite aici:
în 16 Decembrie 2016 | ClaudiuNick a întrebat:
"Salut! Deci, la anul dau de carnet, iar părinții mai vor sa ia o a doua masina pe care sa o folosesc atat eu, cât si ei. Bugetul este de 6000-7000€, sa spunem si as vrea sa aleg pe baza lui dintre urmatoarele masini:
Mercedes C-Class >>>(2007)
BMW Seria 3 >>>(2006)
Audi A4 >>>(2008)
Skoda Octavia (2009, 2010 >>>)
Audi A6 (2005-2008) cu motor 2.0
Vw Golf 6
BMW Seria 5 >>>(2005)
Mercedes E Class >>>(2005)"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mare troll te crezi, totusi mai trebuie sa inveti niste chesti, sincer n-am ras deloc, nu stiu tie ce ti se pare funny

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Credeți că un Mercedes, Audi sau BMW vechi mai este bun în ziua de azi? As vrea sa imi iau unul imediat după carnet si m-am orientat dupa un C Class, Seria 3 sau A4, toate fabricate intre anii 2000... 2005. Stiu ca renumele mărcilor este murdarit de cocalari, dar consider ca sunt niste marci ce merita respectate si înțelese, daca esti cu adevarat fan. La urma urmei, fiecare a iesit in evidență în isotore datorită unor aspecte si calități. Ce părere aveți?

Salut! Deci, mai am un an pana la carnet. Il voi lua in clasa a 11-a si prima masina va fi un BMW Seria 3 ce urmează sa il cumpere părinții. Problema: părinții mei au un "borcan" de Matiz cumparat nou prin 2008 si vor ca aceea sa fie prima mea masina, sa ma învăț, cică

Iti aduci aminte de intrebarile astea? Tu le-ai pus cu ceva vreme in urma... Acum te crezi mare troll

| Nume2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta a fost miezul :

7 Februarie 2017

Cum devii manelist/cântăreț de manele? Să cânți si să îți iei după aceea X6, Seria 7 si altele laughing)))

| CinevaAnonimă a răspuns:

Nu stiu cat este de serioasa intrebarea, dar vreau sa iti spun ceva: daca intr-adevar tatal tau e preot sau nu, tu ar trebui sa inveti sa nu iei in deradere taina hirotoniei(preotiei). Da, ai facut acest lucru si este un pacat. Preotii nu fac atat de multi bani incat sa poata cumpara cate 2-3 masini pe saptamana. Nu vreau sa te judec, dar te rog sa nu mai faci asa ceva!

| tehno125482 a răspuns:

Frate daca taicatu e preot stai linistit!
nici nu trebuie sa vezi masina!
vine dupa ce tiai luata taicatu si o da cu tamaie!
asa vei fi apara de orce acident!
iti poti lua si un Samsung galaxi note 7!
daca il da taicatu cu tamaie nu mai explodeaza nici daca il bagi in foc!
deci nu te mai stresa!
ps:vezi sa fie masina din aur si sa aiba cluciulite pe ia!

| Nume2 a răspuns:

Si tata e Ferruccio Lamborghini, dar nu prea iti inteleg intrebarea. Deci ne spui ca ai vrea un X4 sau un Macan, dar nu gasesti in showroom, pai daca banii nu sunt o problema, de ce nu comanzi direct de la producator?
https://www.bmw.ro/ro/ssl/configurator.html#/XW71/S02TB/F26X/esl/new/

http://www.porsche.com/......start/all/