| mall a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot sparge un antifurt de bicicleta dar nu cu prea mult efort si galagie.

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

O fotografie cu antifurtul sau macar o descriere mai amanuntita? Nu de alta, dar poate fi un lant, un cablu de otel, un lacat, un dispozitiv special montat pe cadrul bicicletei samd.

| philips a răspuns:

Esti cam nesimtit, cine crezi ca te crede? e plina tara asta de oamenii de astia, numa la prostii va sta capul, nici buletin nu ai si vrei sa "deschizi antifurtul", as fi curios de reactia parintilor tai daca ar afla ce te intereseaza pe tine in loc sa te preocupe scoala! BAFTA LA SCOALA!

| alexmircescu13 a răspuns:

Incearca sa-i scrii un mesaj prin care-l rogi sa se deschida!

| mall explică:

Eu in nici un caz nu's hot am pierdut cheia de la antifurt si bicla e legata si as vrea sa-l sparg dar nu vreau sa deranjez vecinii

| mall explică:

E un simplu antifurt cu cheie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti hot? nu prea ai cum sa il spargi, mai mult sa rupi lantul(asta daca e din ala subtire) si asta sa o faci nu o poti face cu briceagul (poate cu nu fierastrau). daca e dala gros cu fire prin el. flexul si cu zgomotul altfel... n-ai cum.

| membrugirl2010 a răspuns:

Esti hot sau ce?

| membrugirl2010 a răspuns:

Da, saracii vecini tongue.

| d3ath3m0 a răspuns:

rolling on the floor))) omule sa nu cumva sa-mi furi bicicleta laughing) du-te la taicatu iai drujba si dai bataiewinking in privintza zgomotului...gasesti tu ceva laughing

| costy_9551 a răspuns:

Geo ia un cleste,,, nu patent si tai fir cu fir dar dureaza ceva sau daca te grabesti ia un cleste automat care doar il pui si taie singur,,,, si nu mai adresati jigniri omul a stiut sa se adapteze vremurilor