| PuitalConstantin a întrebat:

Stie cine de ce atunci cand dau sa pornesc masina, porneste dar se opreste si cand dau sa repornesc masina imediat dupa asta, merge normal?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normal

| Simpatic a răspuns:

Posibil periile de la electromotor? Cu bateria cum stai este ok, incarca? a fost descarcata vreodata pe timpul iernii si apoi reincarcata?

| PuitalConstantin explică (pentru Simpatic):

Nu are probleme bateria, cand dau sa pornesc motorul, sta pornita 2 secunde si se opreste, dupa pornesc din nou si functioneaza normal

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca ai o problema undeva.
Ca o fi imobilizatorul, filtrul de benzina, pompa de alimentare, senzorul de presiune, senzorul de pe volanta... Chiar nu conteaza.