| andreiiiukuuu a întrebat:

Stie cineva cine vinde piese de bmw e30? URGENT! In Suceava/Piatra Neamt/Iasi/Botosani etc in jurul Sucevei! URGENT! Am nevoie de capota/bara un far urgent.

3 răspunsuri:
| e36 a răspuns:

Ooo. La botosani sau la Suceava am inteles ca este cineva care are dezmembrari doar de bmw-uri. Am sa ma interesez si-ti spun. fratele meu le are cu d-astea. Salut!

| e36 a răspuns:

Http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/......20003.html

am mai gasit ceva dar e din timis. poti lua prin curier aici.
http://www.pieseauto.ro/......09005.html

In fine. am sa-l intreb pe fratele meu si revin cu un raspuns.

| andreiiiukuuu explică (pentru e36):

Mersi dar e tarziu de acum am rezolvat problemelebig grin