| AlessandraM a întrebat:

Ştie cineva cum se scoate delimitarea de viteza la scuterele electrice Harley sau scuterul electric cu 3 roti?
Adica cum sa fac sa mearga mai repede? Explicati-mi tot ce stiti si mai ales daca aveti si voi si ce ati facut in cazul asta!

4 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Limitarea de viteza nu este facuta degeaba acolo.
Mai bine nu umbla. Pentru ca daca te descopera politia, vei avea probleme.

| AlessandraM explică (pentru Iote):

Scoaterea limitei de viteza este legala.Nu are nicio legatura si altii o au la fel, scoasă.
Ce depaseste de 45 incalca legea.
Pe mine ma intereseaza alt ceva, n-ai inteles intrebarea.

| Iote a răspuns (pentru AlessandraM):

Ba am inteles foarte bine intrebarea.
Faptul ca altii au scos limitatorul de viteza, nu inseamna ca au facut-o legal. Mai bine linisteste-te.

| IutePiper a răspuns:

Și-au pregatit bagajul pe 3luni la 2 ani cazare gratuita la doftana!