| Zebargsbhx a întrebat:

Stie cineva la ce preturi va ajunge in 4-5 ani un bmw seria 5 520d f10 din 2011-2013 care in prezent coasta cam 14- 15 mii!? Va ajunge la 7000 sau mai sus/jos? Sa fie cam cu 200000 km la bord si aspect placut nu table deci la ce pret va ajunge in 4-5 ani!?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar trebui sa fim mai ceva ca mama Omida, ca sa-ti putem da un raspuns cat de cat corect.
In orice caz, in functie de intretinere, aspect si faptul ca va trebui sau nu sa platesti atunci o taxa de mediu, poate aunge la cca jumatate din pretul de acum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri pe autovit, vezi ce preturi au seria 5 din 2006-2008 si o sa afli