| crouch a întrebat:

Stie cineva orarul poligonului ILIOARA in cursul saptamanii?

2 răspunsuri:
| critikl a răspuns:

Eu am fost pe 1 mai la ora 1:00 miercurea, in rest nu stiu prea multe legate de program, pe mine nu ma loat nimeni la intrebari daca sunt insotit de instructor sau nu am dat 5 lei pe o ora, intr-adevar asfaltul este deplorabila pot spune ca e un fost poligon dar pentru un incepator intre 0-10 ore de condus la activ e bine, nu sunt jaloane reflectorizante, doar un rand de cauciucuri aruncarte asa la misto, acum nu stiu cum o fi in winchend poate si alt pret si jaloane serioase tin sa mentionez ca se poate lovi autoturismul destul de usor.

| ihategipsy a răspuns:

Eu acum 2 ani inainte sa imi iau permisul am fost acolo si am intrat k la mama acasa acum nu mai stiu