| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva scoli de soferi unde pot conduce masini gen:
Opel Astra Vectra sau alte tipuri, Skoda Ocravia Fabia, Volkswagen Passat Polo Golf sau alte tupuri, Ford Mondeo Focus sau alte tipuri, Renault Megane sau Clio, Fiat Linea Albea, si Audi A4 A6 A8 sau alte tipuri, sau chiar SUV daca stiti.
Am vazut eu masina a scolii de soferi Audi A8 era si noua.
Unde pot gasi o scoala de soferi cu una din aceste masini sau altele daca siti care sa aiba masinile de mai sus?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refer in Bucuresti! nu in Alte Judeti oricum Multumesc Frumos pentur promtitudine.

| alexandra_3253 a răspuns:

In gorj la scoala SERBAN sau ACRwinking

| gaby234 a răspuns:

IN juetul bacau...prin localitatea onesti...sunt scoli care au masini de genu: opel vectra, astra, Wolkswaagen passat, golf, for focus, renault megane...