| ChiukiuHamsler a întrebat:

Stie cineva site-uri unde pot gasi Dustere aduse din alte tari la un pret foarte ieftin? O folosesc pentru familie

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oare se chinuie careva sa aduca dustere mai ieftine din alta tara in România?

| ChiukiuHamsler explică (pentru suntserios):

Cati ani aveti?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ChiukiuHamsler):

Ce relevanta are asta?

| ChiukiuHamsler explică (pentru suntserios):

Cum adica ce relevanta are? daca ai sub 23-25 de e normal ca nu stii.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ChiukiuHamsler):

Stai linistit, am peste 25. Tocmai de aia imi dau seama ca sa fie si ieftin si readus in tara nu prea are logica. Si lasa-l pe taticul tau sa se ocupe de masini ca tu la 14 ani nu prea ai ce face cu ea

| ChiukiuHamsler explică (pentru suntserios):

Daca avei peste 25 de ani intelegeai intrebarea.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru ChiukiuHamsler):

Ce **** era de inteles. Vrei IEFTIN o masina care se produce in Romania, care are un cost de transport in export si apoi un cost de readucere din tara. Si vrei ai foarte ieftin.