| SLexuS a întrebat:

Strict pentru cunoscatori, as vrea sa imi schimb plansa de bord de pe un clio 2 cu un clio 3, intrebarea mea este se poate, se potriveste? Tinand cont ca modelele seamana destul de mult eu zic ca s-ar potrivi

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu se poate ca de bordul ala sunt legate ceasul, toate aparatura electronica, kilometrajul care este ilegal sa-l schimb samd.

Schimba masina cu una mai noua!

| SLexuS explică (pentru Violleta2022):

Cred ca ai spus acum din necunostinta, este legal sa-l schimbi si toata aparatura de care zici se va lega de noua plansa, este posibil insa nu stiu daca au amandou aceeasi marime