| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Ploiesti. Am depus astazi dosarul si am fost programat la traseu pe data de 25 septembrie. Am fost declarat admis la examenul teoretic.
Am inteles ca este posibil sa ma reprogramez mai devreme pentru traseu deoarece sunt persoane care nu au luat sala si ma programeaza in locul acestora.
Este adevarat? A procedat cineva in felul asta?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate, dar raspunsul il afli doar la serviciul respectiv. N-ai nimic de pierdut, du-te si incearca, invoca un motiv plauzibil pentru care vrei sa fii examinat mai devreme.

| mgtow a răspuns:

Cand am dat examenul la autobuz am avut niste probleme cu un nenorocit de la SRPCIV dar a rezolvat treaba fisu sau patronul scolii unde am scos toate subcategoriile in permis in afara de B si A.

| ombladon a răspuns:

Teoretic se poate, practic se poate doar daca ai pile...