| WayhaughtK a întrebat:

Sunt la a 5-a sedinta de condus. Conduc bine, doar ca eu ma grabesc si imi mai moare motorul la plecari. Si mai fac mici greseli. Si mi-e greu sa-mi dau seama cu prioritatea, chiar daca stiu teoria.
Sunt singurul care are probleme de genul?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce te asteptai dupa 5 sedinte?

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Stai calm, cu totii am fost acolo.Te inveti incet incet, doara de aia faci scoala de condus.

| Eteda a răspuns:

Nu. Eu am picat traseul joia trecuta... la mine a fost vina instructorului pentru ca nu ma invata nimic, prefera sa stea pe telefon si sa ma lase sa ma descusc singura. Depinde mult de instructor si cum iti explica... mult noroc si nu fa griji, e normal sa te mai incurci. Esti incepator!

| Buliga_Bogdan_1990 a răspuns:

Nu
Eu zic sa nu te sperii
Toata lumea are aceste mici probleme pe care le rezolvi in timp prinzand experienta
Dqr fii si tu mai increzator
Stai relaxat la volan nu te speria fin orice prostie mica
Iti va fi de folos
Funda te rog!?

| Remus1111 a răspuns:

Anul trecut am luat carnetul, dar îmi amintesc ca la primele ședințe îmi murea motoru de cel puțin 2-3 ori.Cu cât conduci mai mult, cu atât conduci mai bine.Cu timpul te obișnuiești și iti vor veni de la sine toate manevrele pe care trebuie sa le faci.