| WayhaughtK a întrebat:

Sunt sofer incepator. Iar masina pe care o conduc este un Hyundai Tucson din 2006. Si nu ma prea descurc la parcari.
Sfaturi?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Exerseaza. Eventual monteaza o camera de mers inapoi, ca sa inveti manevrele mai bine, fara grija unghiului mort din spate.

| wildthing a răspuns:

Simplu: exerseaza.

| Alverto a răspuns:

Stai liniștit, nimeni nu s-a născut învățat, o să înveți cu timpul, din moment ce ești la școala de șoferi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti in stare sa faci o parcare dar te intrebi de ce femeile conduc prost? Oh, the irony

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau esti femeie?

| catalin0714 a răspuns:

Du-te pe un teren ceva unde nu poti sa lovesti nimic, pune niste sticle si incearca sa parchezi intre ele, faci parcare laterala, fata, spate..., exerseaza asa si o sa reusesti happy