| motobiz a întrebat:

Tensiunea releului de incarcare, la scuter, se masoara cu bateria pusa sau nu? ..multumesc

4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tu cand iti masori inaltimea pui si capul la socoteala?

| motobiz explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Depinde unde vreau sa intru.destept ce sa zic.as fi preferat un da sau nu. sant o gramaa de postari pe net si cu bateria pusa si fara din cauza asta am intrebat, infatuatilor

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

De ce sa intrebi atatia parerologi si infatuati? Scuze ca am incercat sa te fac sa-ti pui mintea la contributie. Schema electrica a scuterului are in componenta o baterie au ba? Si unde spune ca este permis sa pornesti un motor fara baterie?

| motobiz explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Eu i mi cer scuze nu mi sta in caracter sa ofensez persoane necunoscute dar sa nu uitati ca si voi a ti avut pentru prima oara un scuter si multe nedumeriri