| CristiiMușat a întrebat:

Știe cineva cat ar costa drumul sa vin cu un BMW 520 din Anglia, și să-l înscriu în țară cu toate actele? Este prima mașină a mea și nu știu ce acte trebuiesc pentru a înscrie o mașină cu toate actele in regulă. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

| christall a răspuns:

Am auzit ca e greu sa conduci cu volanul pe dreapta mai ales pentru un incepator.

| CristiiMușat explică (pentru christall):

Am permisul de un an și lucrez in Anglia ca șofer, deci nu e asta o problema. as vrea sa aflu ce acte sunt de făcut ca mașina sa fie in regulă