| SimSimina1995Sisi222SweetSweet a întrebat:

Știe cineva de unde aș putea cumpăra cauciucuri noi pentru tractor? De preferat ar fi cauciucuri kleber de 14.9 R 28. Am căutat online, dar mai mult am găsit cauciucuri second hand. Un site, sau cineva care vinde? Sunt din Sălaj. big grin

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ia vedeti si cautati prin orasul salaj si puteti cumpara cauciucuri noi pentru tractor la magazinele de piese auto sau la service autorizat de reparatii si vanzari autoturisme sau la un atelier de vulcanizare auto!

| SimSimina1995Sisi222SweetSweet explică (pentru untu):

De preferat ar fi să găsesc online, scuze... happy

| untu a răspuns (pentru SimSimina1995Sisi222SweetSweet):

Uite aici:-www.compari.ro/anvelope/Kleber‎
-www.anvelopewebshop.ro/‎031 810 7165
-www.olx.ro › Toate anunturile › Agro si industrie
-www.olx.ro/oferte/q-14.9-28/
-https://lajumate.ro/149r28-kleber-anvelope-tractor-cauciucuri-agric. Sper ca v-am fost de folos! Vezi ca sunt mai multe pe GOOGLE! Vezi sa scrii asa pe GOOGLE:anvelope kleber 14.9 R 28.