| KrYstyAn0 a întrebat:

Tocmai am cumparat un mp3 player auto si cand dau contact incepe sa bazaie. La fel cand folosesc si bluetooth-ul. Stiti cumva de la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Contacte imperfecte, ieșirea face contact cu "masa", neecranat, ai surse de scântei (alternator), pot fi multe

| KrYstyAn0 explică (pentru sierra1):

Cu mp3-ul vechi nu era nici una din aceste probleme. Tin sa cred totusi ca e problema cu mp3 -ul

| sierra1 a răspuns (pentru KrYstyAn0):

Motor stop, se aude bine, motor pornit, bârâie. Totuși vf ce spunean

3 răspunsuri:
| Eugen80 a răspuns:

Nu ai masa playerul corect legata. Verifica inca o data mufa de conectare si daca e nevoie trage separat masa playerului pe caroserie.