| ConstantaMera a întrebat:

TPU, am patit-o si pe asta.
Aseara a batut vantul foarte tare, am mutat masina de sub un copac ca vai de mama lui sub un altul ce parea mai ok, mai mic si mai sanatos. Nu aveam unde sa o duc, zona e plina de copaci. Si iata ca dimineata m-am trezit cu creanga pe masina crying. Am noroc ca am Casco, acum cum trebuie sa procedez? Ma duc la firma de asigurari si le zic. Dar trebuie sa vina sa faca poze, insa creanga nu mai pe masina, a fost luata de angajatii primariei. Mai departe ce fac?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuia sa faci poze cand era creanga, acum scoate poze asa cum e si suni la asigurare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Oare n-ar trebui sa apelezi direct la asigurari, si sa lasi intrebarile in locuri nepotrivite? thinking
Zic si eu...
Masina aia sta avariata de dimineata, au facut curat cei de la primarie in zona, iar tu inca nu ai aflat ce ai de facut. Avariile unei masini se declara in maxim 24 de ore, stiai?