| Zebargsbhx a întrebat:

TPU masinile de gen (astra h opc, ford st, golf gti, seat cupra) toate din 2008 cu cat % sunt mai scumpe la piese fata de unul normal! De ex ford focus 2.0 benzina din 2008 cu cat e mai scump la piese decat un focus t de 226cp

1 răspuns:
| Ionut29897 a răspuns:

Eu am focus st mk2 Facelift ...ieftin nu e!
Gândește-te ca din start plăcute de frâna, discuri, telescoape, turbina și multe altele nu sunt pe focus simplu.

Cu cât la suta nu stiu sa-ți zic da îți pot zice așa:plăcute frâna in jur de 190€ telescoape originale in jur de 450-500€ pe discuri ventilate am dat 320€
Și kitul de ambreaj complet in jur de 1100