| anonim_4396 a întrebat:

Un atelier auto care lucrează la BMW, la tarife omenești, cunoaște cineva? Pe o rază de 100 km în jurul Bucureștiului. Mulțumesc frumos.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Coasta de est - au canal in Youtube

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Da,dar omul vrea ieftin, nu stiu daca coasta de este is asa ieftini mai ales ca-s obisnuiti cu masini smechere, preparate.

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Nu mi se par scumpi la ce service are stai cuminte. Printre straini vezi service calumea puse la punct mai ordonate. La noi pielea madularului, noroc ca reprezentantele au zone misto de lucru mai hi tech

| Simpatic a răspuns:

@to all : Mai oameni buni de ce daca omul a zis BMW gata trebuie sa aiba si bani, daca nu stiti pe soselile din Romania circula de la aceasta marca de la masini de 700 euro pana la masini de peste 200.000 euro, si aia cu masini de 700 de euro tot la reprezentata ar trebui sa mearga dupa logica voastra?
Mr DanielIllie dar in tot bucurestiul asta cat e de mare nu ai gasit niciun service, dar ce bmw ai tata, i8? :)
pentru cei care se intreaba asta e ultimul i8 : https://www.youtube.com/watch?v=Ry1xE1ezqxs

| Violleta2022 a răspuns:

BMW-ul este o masina foarte scumpa prin excelenta si ca vrei sau nu, piesele de BMW sunt scumpe ca si manopera.
Vrei o masina usor de intretinut?
Cumapara una locala, care nu costa mult sa o intretii sau repari.

| Violleta2022 a răspuns:

Ceva este intr-adevar putred cu masina asta.
Cine ar fi dispus sa calatoreasca 100km doar ca sa plateasca cativa euro mai putin, decat la mecanicul din Bucuresti?

| Liviu a răspuns:

Bmw si ieftin, mai facut sa rad cu lacrimi.Multe persoane cumpara bmw-uri din 99 - 2000, sa aiba bmw, la fel si audi. Nu vorbesc de tine, nu o lua ca atac la persoana.Dar 9 din 10 pustani, intre 18 - 25, au bmw, cel mai stralucit sa fie din 2002 maxim 2004.Despre ce vorbim?
Si ieftin? sa fim seriosi, eu mereu cand vad audi, si bmw, indiferent de an, ma bufneste rasu, eu numesc asta taxa pe prostie.Platesti o taxa,ca si la nike,adiddas,puma, exact, platesti FIRMA, nu piesa, piesa in sine nu ar fi scumpa, ci inca o data zic, firma.Si ieftin? ai grija sa nu bage vasile mana in ea(un nume aleatoriu) si apoi sa platesti dublu,te vei convinge tu in timp,si vei arunca cazanu ici colo,si vei lua o masina modesta,dintr-un an cat mai ridicat. Daca ai pus intrebarea asta,oameni de pe TPU deja au mirosit faptul ca esti pustan, faptul ca nu iti permiti masina aia, si faptul ca sigur o vei strica la un vasile care e frate cu dorel, si la fel vrea sa scoata un ban, si lucreaza sub pretu pieti pentru ca e fratele lu dorel, si e habarnist laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci sa inteleg, ai furat un BMW, l-ai stricat, si acum vrei sa-l repari foarte ieftin?