| snookerog2232 a întrebat:

Un cumparator are de ales intre Dacia logan 1.4, Tico 0.9, Volkswagen golf 1.2 diesel avand urmatoarele situatii: masinile nu pornesc avand un defect electric,instalatiile sunt difeite de aprindere,pretul de remediere difera, durata de viata dupa ce s-a inlaturat defectul difera.VA rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tico? sa fim seriosi... in rest nu putem ghici starea masinilor sa ne dam cu parerea care merita si care nu

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ce cauta Tico printre masini?