| aghiuta04 a întrebat:

Un ford focus 2 din Anglia se merita sa dai in medie vreo 2500 lire? an 2005 vreo 170. 000km 1.6 cu 115 cp benzina? dar nu in ultimul rand nu sunt folosite ca la noi in Romania ( drumuri rele nevoi personale ) etc... dau funda celor care ma indruma corect

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita, la cateva luni banii dati pe masina ajung in reparatii mecanice.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca se merita, cu modificarile pentru condus pe dreapta + taxa de timbru... mai bine cauti una din Ro inmatriculata si ai sa ai si volanul pe partea pe care trebuie