| BobiTheBoi a întrebat:

Un link unde as putea gasi o sonda lambda 2 second hand pentru un opel corsa c 2001 1.2 hatchback?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Autodoc24.ro - gasesti noua la pret de mana 2º

| Frank51 a răspuns:

Mergi la un parc de dezmembrari din oras si gasesti 100%, daca era bugatti mai ziceam sa intrebi laughing

| Frank51 a răspuns (pentru mgtow):

Daca nu pui suflet e misto sa te distrezi cu tipe de genul. Ele oricum nu se indragostesc de persoana ci de ce are in posesie persoana. Eu din pacate sunt prea sarac si nu imi permit sa ma distrez sad

| mgtow a răspuns (pentru Frank51):

Oricum am de gand sa ma fac cu masina asta https://ibb.co/G3srM7h si as face misto de ele (alea serioase nu s-ar complica sa cada in capcana) dar prind pe interes apoi le las in drum