| RaulDag a întrebat:

Un prieten de al meu vrea sa isi ia o masina wv passat sau audi A4!
Voi ce sugerati?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Fara nici un fel de comentariu Passat nu compari un Volkswagen cu un Audi chiar daca au acelea motoare au alte dezavantaje cum ar fi ca motoarele sunt foarte forjate deci echilibraj prost, tampoane motor metalice la Audi, suspenzii pe gaz nu pe ulei deci mai inconfortabile si in cazul in care se strica nu pot fi reparate, si multe alte probleme la Audi asa ca eu as merge 100% pe Volkswagen!

| goejoy a răspuns:

Passat desi nici cu audi nu mi-e frica, dar depinde de mai multi factori

| roby096 a răspuns:

Eu zic ca audi a4, arata mai bine din punctul meu de vedere, iar ca motorizari nu poti spune ca una din ele este slaba, incat sa te lase.

| Nede a răspuns:

Audi A4 clar