| Anonimaaaxgar a întrebat:

Un site de unde să pot învăța mecanica auto dar nu pentru permis ci pentru calificarea profesională mecanic auto. Mulțu'

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa faci o scoala profesionala de mecanici auto, sau o postliceala de mecanici auto.

| Anonimaaaxgar explică (pentru Violleta2022):

Există postliceală de mecanici auto?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimaaaxgar):

Da, bineinteles ca exista. Sunt judete care au acest profil la postliceala.

| Peridava a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=k0xMvlDE_ok

Si de aici, lectiile care urmeaza sau pe care le gasesti in lista.

| Peridava a răspuns (pentru Peridava):

Insa pentru a avea o calificare recunoscuta oficial, e nevoie de cursuri reale. Vezi la AJOFM, au gratuite pentru someri.