| enovationhd a întrebat:

Unde anume gasesc filtrul de ulei la o Skoda Fabia model 2001? Va Multumesc!

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La absolut orice magazin de piese auto sau la absolut orice service care schimba uleiul cu piese proprii. Este consumabil deci exista absolut oriunde, si la cel mai de cartier magazin de piese auto, poate si la o statie de alimentare cu combustibil mai mare!

| CristiExpSiPunct a răspuns:

Pai scuze dar poti gasi in niste benzinarii dotate cu spelt de filtru pentru skoda o sa gasesti la o benzinarie spre constanta pentru ca in alta parte nu stiu prin alta parte dar te rog imi dai fundita?