| Larryy a întrebat:

Unde as putea sa schimb volanul masinii de pe dreapta pe stanga in Prahova?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intr-un atelier autorizat. Dar ceea ce este cel mai important, oare chiar merita?

| mihai69 a răspuns:

Nu am habar, dar te costă mai mult ca o mașină nouă cu siguranță. În plus, va trebui să faci reomolgarea la RAR. Mai bine cumperi altă mașină la fel cu volanul normal și o ții pe asta pentru piese. Scapi mult mai ieftin și ai și stoc de piese pe câțiva ani.

| CPAElites a răspuns:

Te costa mai mult decat o masina cu volan pe stanga.

| StefanCosmin a răspuns:

La un service autorizat, unde costa in jur de 1000-1500 de euro.