| Robert03122002 a întrebat:

Unde găsești mașini ieftine din Germania?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mobile.de - de fel recomand reprezentanta, BMW > toyota > audi > vw > etc. Nu aia care vand in parcuri la aer liber sau diverse masini in spatii inchise, multi fiind turci sau pakistanezi da km inapoi si au probleme ascunse. De la fabricant vine cu garantie si e pregatita de drum. Costa mai mult dar asa e masina buna bani mai multi. Am dat 26 000 eur pe o toyota GT86 dar ma tine o viata intreaga.

| Violleta2022 a răspuns:

Prin targurile de vechituri.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe situri specializate care vând mașini.

| mihai69 a răspuns:

În cimitirele de rable.

| relian a răspuns:

Cauta la particulari, mai ieftini ca aia nu vad ce ai putea gasi.Ia ziare cu anunturi si cauti doara privat care vinde, ori pe net la fel, chestia e ca trebuie sa cauti in germana sau engleza, dar te descurci tu, sau nu te descurci? Daca te descurcai nu mai intrebai pe aici laughing

| gabicoo a răspuns:

Tigăi ieftine ( că mașini nu poți să le zici ) găsești în orice parcare Lidl!
laughing

| Werrich a răspuns:

La samsari. Mașinile au fost folosite de bunicuțe sa meargă pana la piață și înapoi.

| al0o0o0 a răspuns:

Hamburg

| Gigelus1234 a răspuns:

Samsari happy

| Cobi24 a răspuns:

Presupun ca vrei site-uri:
mobile.de
autoscout24.ro