| elly_1143 a întrebat:

Unde pot gasi o lista( sau site-urile) cu masinile care se vand second hand ale firmelor de leasing?

3 răspunsuri:
| mcclaude a răspuns:

Apar pe siturile firmelor de leasing cele mai neinteresante masini.
daca vrei sa cumperi, du-te in parcurile lor auto vorbeste cu cei de acolo sa te anunte cand au ceva interesant

| Nastia a răspuns:

Un exemplu autovit.ro iar la cautare are campul leasing sau ce mai au ei aolo.sau autoscout24.ro.da am si eu intrebare, tiar conveni o masina luata de la atcineva care nu mai are bani so plateasca?