| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot găsi soluție pentru îndepărtarea muștelor fara spălare de pe caroseria mașinii, faruri etc? Pana acum am testat 2 produse recomandate de un service destul de bun din capitala, dar nu a funcționat cum trebuie. Adica am înțeles ca sunt soluții care au efect instant, nu din alea care se dau înainte sau după spălarea mașinii cu jet, gen dai doar pe faruri și puțin pe caroserie stai 2 min și dai rapid cu o lavetă și se duc, pentru ca vreau sa o folosesc când fac drumuri mai lungi pe autostrada și nu am timp sa merg la spălătorii in fiecare seara/zi, ce mărci recomandați?

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Am eu unul pe baza de silicon si se da direct pe muste inainte ca ele sa ajunga pe masina ta.
Functioneaza 100%.