| UngureanuRobert a întrebat:

Unde pot încărca o butelie cu CO2 pentru sudură?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca te intelegi bine cu vreun patron/administrator de bar, care are dozator de bere, poti intreba unde trimite buteliile la incarcat.
Sau te deplasezi tu pana la Bermas. Dimineata pe la 8 vorbesti cu cei de la poarta, si te rezolva repede.

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai spus din ce zona esti!

| UngureanuRobert explică (pentru Salontanul):

Pașcani.

| Salontanul a răspuns (pentru UngureanuRobert):

M-am razgandit. e prea mult de cautat! laughing Uite aici: https://bit.ly/39wfi9Q Sunt firme care au ISCIR si, deci, sunt legale.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru UngureanuRobert):

Daca te intelegi bine cu vreun patron/administrator de bar, care are dozator de bere, poti intreba unde trimite buteliile la incarcat.
Sau te deplasezi tu pana la Bermas. Dimineata pe la 8 vorbesti cu cei de la poarta, si te rezolva repede.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La Bermas Suceava.

| gabicoo a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Poate la Versus!
winking

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru gabicoo):

Terminus sau deloc.
Dar eu nu faceam misto, Bermas chiar incarca butelii cu CO2.

| gabicoo a răspuns:

Ce vrei să sudezi? Țigară de țigară?

| UngureanuRobert explică (pentru gabicoo):

Scuze că nu am fost mai explicit, dar când am spus CO2 și sudură cred că se înțelege că e vorba de sudarea unui metal.