| anonim_4396 a întrebat:

Unde se platesc amenzile de circulatie?

4 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Platesti la primarie amenda sau la trezorerie. Si daca iti vine amenda prin posta acasa atunci trebuie sa trimiti prin posta o copie a chitantei conform careia ai platit amenda. Sau in cazul in care iti vine din orasul tau amenda atunci te duci si depui la ei copia chitantei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
La Primăria de pe raza de domiciliu sau la Finanțele Publice.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiam ca la primarie alt undeva nu stiu pentru ca nu am luat niciuna.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

La sectia de politie.