| Ttttttttt a întrebat:

Unde se poate face soft la mașină, dar de calitate, nu contează prețul, și cam câți cp Scot cu stage 1 din 2. 0tdi 140cp și cât m-ar costa un soft de calitate? Și motorul se poate distruge?

1 răspuns:
| farryx a răspuns:

Poti cu un stage 1 sa te duci poate chiar in 200cp, dar tine foarte mult de turbina, daca nu e reconditionata (mai ales daca are peste 180-190. 000km) risti sa cedeze. Dar de obicei cam in 170 e limita maxima si sigura pentru turbina. Cat despre un service bun..nu stiu ce sa spun