| KaskadeLights123 a întrebat:

URGENT!
Curand vreau sa-mi cumpar un motor, cruiser, stil Harley, si sunt nou in tot ce tine de motociclism laughing
Eu stau la bloc si nu am un garaj unde as putea-o tine... exista sanse sa fie furata?
Si in timp de iarna,ploaie,viscol unde as putea sa o tin, va rog variante, are ceva daca sta afara?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| FakeJoker a răspuns:

Nu e recomandat sa o tii afara din mai multe motive:
Soare, praf, vecini neatenti etc si mai stai si Romania, te fura astia cu tot cu motor, daca totusi vrei o sa ti afara gasesti un loc care e mereu umbrit ziua si ia'ti vreo 4 antifurturi si le prinzi de piese diferite, poti sa le si legi intre ele, de exemplu unu la roata, legat si de telescop, unu la coarne, unu la roata din spate.

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Cu timpul isi schimba aspectul, se urateste, o arde soarele, inghetul si etc. eu nu las peste noapte scuterul afara sub cer liber, dapoi sa am o motocicleta laughing