| Goldenbulle7 a întrebat:

Urmeaza sa imi inmatriculez masina si am nevoie de ceva idei pentru numar. Nu vreau sa imi pun ceva legat de nume, masina in cauza este o honda civic, imi puteti sugera ceva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si noi cum am putea sa-ti sugeram ceva, daca nu stim absolut nimic despre tine, nici macar daca esti fata, baiat, ce muncesti, ce varsta ai, din ce oras esti...

| sierra1 a răspuns:

Dacă tot intrebi aici, spune-i TPU

| Yuoia a răspuns:

De ce vrei numar preferential? Lasa-l pe cel care vine la rand. E si mai ieftin.

| UserRo10 a răspuns:

Pune cifrele identice si litere mai putin vazute
ex: 77 LOL, 44 HOT, 22 ZXY, 88 QWZ