| zxz a întrebat:

Va rog ajutati-ma.am un bmw E 36 316 m43 din 94 am o mare problema.astazi i-am pus niste antigel in vasul de expansiune care e prins de radiator. dupa aceea am observat ca nu imi mai baga caldura deloc.am iesit cu ea pe strada sa dau o tura cu gandul sa incalzesc putin motorul. mi-a urcat apa pana pe rosu, my s-a aprins becul.am vazut si am oprit. care e problema?
Problema e ca apa imi urcase foarte mult si nici pic de caldura nu imi baga...cred ca am 2ua probleme...nu imi baga nici caldura si imi urca si apa pana pe rosu. va rog ajutati-ma. orice sfat e bine venit.

Răspuns Câştigător
| razvy92vv a răspuns:

Posibil sa fie blocat termostatul sau sa fi ****a garnitura de chiuluasa in cazul ridicarii apei funda?