| Gabriela197 a întrebat:

Va rog, cineva care stie sa raspunda sigur la intrebare. Astazi am dat proba teoretica pentru examenul auto si nu prea stiam cum sta treaba pe la drcpiv Bucuresti. Am luat proba si aveam varianta ca dupa examen sa imi iau un bon de ordine si sa ma programeze de la ghiseu sau sa fiu programata direct de calculator. Nu stiam de existenta celei de-a doua variante si am selectat pe calculator traseul, am ales data. Cand am terminat, supraveghetoarea mi-a zis sa ma prezint la traseu in data selectata de mine fara sa-mi mai noteze ceva pe dosar. Intrebarea mea este dupa examen trebuia sa ma duc din nou la ghiseu sa imi scrie intr-un tabel care este pe prima pagina a dosarului unde sunt rubrici pentru data programarii la examen, numele si pronumele lucratorului, proba teoretica si semnatura lucrator sau este de ajuns doar codul care l-am primit lipit de dosar?

1 răspuns:
| Puspefaptebune a răspuns:

Nu! Odata ce ai luat sala, supraveghetoarea sau cine e la calculator in sala, dupa ce te ridici de la calculator, te duci la ea si iti da o foaie la care iti scrie data cand sa dai traseul, daca nu ai aceea foaie, politistul nu te poate examina la traseu si trebuie sa mergi la scoala sau sa mergi din nou unde ai dat sala.
Bafta la traseu