| alingam a întrebat:

Va salut, pe la sfârșitul lui martie anul acesta am cumpărat o mașină, am făcut act de vanzare cumpărare, am băgat la taxe și impozite la mine la primarie dar după acestea mi-am schimbat numele de familie și nu am apucat sa o înmatriculez pe numele meu. Ce este de făcut în acest caz? Trebuie făcut alt act de vanzare sau ma pot prezenta cu ele asa?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Te prezinti asa si depui la dosar copie de pe actul in baza caruia ti-ai schimbat numele.

1 răspuns:
| alingam explică:

Mulțumesc!