| Duma91 a întrebat:

Va salut. Pentru cei care cunosc... Am un Peugeot 308 SW 2010 si am o problema la el, au fost cateva zile friguroase si nu prea am pornit masina ca am fost la munca si cand am iesit cu ea am dat sa sterg parbrizul dar nu dadea apa nici in fata nici pe geamul din spate si am zis ca o fi de la vreme a inghetat apa pe furtunase, astazi a fost mai cald si am dat din nou si la fel aceeasi problema stergatoarele merg dar nu da apa pe parbriz desi am pus apa care tine la -20 grade dupa aceea am pus si spirt sanitar si la fel, care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| Duma91 explică:

Poate ai norocul sa fie doar siguranta arsa.

3 răspunsuri:
| badpanda a răspuns:

Ai avut zeama de vara, a inghetat in pompa si a facut-o praf.

| Duma91 explică (pentru badpanda):

Si ce e de facut in cazul asta?

| Duma91 explică (pentru Duma91):

Exista siguranta la modelul asta de masina si pentru pompa de apa de la stergatori?

| Duma91 explică (pentru Duma91):

Poate ai norocul sa fie doar siguranta arsa.