| jollyville a întrebat:

Va salut. Sunt in stadiul in care am decis sa imi cumpar o bicicleta, prima bicicleta. Pana acum nu am vrut, insa acum ca totusi m-am razgandit, nu stiu ce si cum sa aleg. As avea nevoie de niste indicatii complete si sfaturi complete, eventual linkuri cu forumuri unde sa intreb, sau linkuri cu ce imi recomandati. Pana acum a vazut asa: o bicicleta DHS, una First Bike, una Thunderhead si una careativ Rocket. Totusi, vreau sa fie ceva de marca, in acelasi timp de oras (nu de munte) si nu foarte scumpa va dati seama. Astept ceva raspunsuri de la cunoscatori dedicati. Va multumesc. (sunt fata)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da prostisunteti. in primul rand marcile alea pe care le-ai enumerat tu acolo dhs si moloz sunt cele mai praf, grele, facute prost, componente de **** etc etc, daca in primii 100km nu-ti cade o roata mare noroc. du-te pe ciclism.ro/forum si vezi acolo. citeste tot si apoi te decizi. si daca nu ai chef de citit macar trage o fuga pana in militari la decathlon si vezi ca au acolo bicle ok. dar decat sa-ti iei cacaturi romanesti gen rocket dhs first bike... sa mor eu chiar ca first bike adica prima bicileta.ma mir ca nu are rotile patrate dar la cat de descentrate sunt... sunt cam patrate

| Kalle a răspuns:

Alege first bike model pentru fete si eu vreau sa imi cumpar o asemenea bicicleta happywinking

| stefan112_3042 a răspuns:

Deci... nu neaparat conteaza modelul de bicicleta conteaza sa stii sa mergi si uite dka vrei neaparat sa cauti te poti interesa pe anumite site`uri... despre biciclete cauta si vei gasi