| shadowsugar a întrebat:

Va salut!
Va deranjez cu o intrebare in speranta ca ma puteti ajuta. Am fost cuminte si mi-a fost suspendat permisul pentru o perioada de 30 de zile (Cluj). A expirat si perioada acelei dovezi de circulatie (3 mai) si respectiv si cele 30 de zile de suspendare a permisului. Merg direct cu dovada si buletinul la serviciul politiei rutiere sa ridic permisul sau trebuie sa astept mai intai sa imi vina acasa ceva instiintare prin care-mi se comunica faptul ca pot sa ridic permisul?

Va multumesc anticipat pentru ajutor!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mergi la politia rutiera si vei reprimi permisul, nu trebuie sa astepti nici o instiintare.