| lifeistough a întrebat:

Va spalati masina la spalatorie automata sau manuala?

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Prefer manuala, cu jet si spuma activa, dar din pacate o spal tot mai rar. O data din lipsa de timp si rabdare, dar si din cauza vremii si a lucrarilor de pe strada mea. Dupa ce trec doua trei-masini pe langa mine, nu se mai stie ca a fost spalata.

identitate
| identitate a răspuns:

La nici una, o spala ploaia! laughing La automata o speli doar daca e cu jet nu cu perii(sau iti permiti sa o vopsesti macar 1 data pe an si vrei sa o faci sa para mai marebig grin), in rest la manuala...

| dean a răspuns:

Manual - frate!

| DannielZMF a răspuns:

Io ii spal manual masina tatalui si fac bani de buzunar!hee hee

| Ea12345 a răspuns:

Ce spalatorie automata? Pe mine ma pune tata sa-i spal maina de 2 ori pe luna waiting

| Sofer a răspuns:

Nici una nici alta. O spal singur acasa, fac economie la bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inceput sa spal mai rar la spalatorie. Am luat aparat de spalat, solutii, si zic ca ies mai bine asa ...la 3 masini care trebuie spala-te...

| chocolatte a răspuns:

Depinde! Vara o sapl acasa ca am pompa de apa, iar in rest la spalatorie manuala!

| w1NNNd a răspuns:

Si si.mai mult la automata. dar ii cam rau ca deja se vede pe capota ca a sarit pic vopseaua de la perile alea

| Ehrle a răspuns:

Utilaje, echipamente si accesorii pentru spalatorii auto gasesti pe www.ehrle.ro. Tehnologia de spalare Ehrle este patentata http://www.ehrle.ro/tehnologie.html si atestata VDA http://www.ehrle.ro/......hrle.html. Exemple de spalatorie la cheie http://www.ehrle.ro/referinte.html.

| *^_^*o¦EMO~Kids*^_^*o¦ a răspuns:

Manuala pentru ca economisesti bani si na depinde cine vrea o sapala la spalatorie si cine nu manual dar eu iti spun ca este mai bine manual