| olisacre a întrebat:

Voi calatori in curand cu wizz air, pot merge doar cu "codul dvs. de confirmare: E8AGR8 "? Nu am intreaga lista care ti-o da ca sa te imbarci cu ea in avion, si de asta intreb daca merge doar cu codul de confirmare.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Acela e codul de confirmare a achiziționării unui bilet. Te poți prezenta la a/p doar cu acel cod și vei putea pleca, dar va fi nevoie să faci check-in la ghișeu și să achiți o taxă suplimentară. Dacă faci check-in-ul on-line, nu mai plătești nimic, dar trebuie să mergi cu foaia tipărită de acasă.
wizzair.com/ro-RO/useful_information/web_check-in

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te prezinti cu biletul printat dupa ce iti faci check in ul online

| AjutaPeTPU a răspuns:

Ca sa fi mai sigura incearca sa suni la numarul de telefon al Wizz Air, oficial, pentru relatii cu clientii.Numarul aici: 0903 760 160. Ai grija ca-ti ia 2.68 ron pe minut!

| usernameinvalid a răspuns:

Si eu peste putin timp o sa calatoresc cu aceeasi firma, iti faci check-inul online, il scoti la imprimanta si te duci la aeroport direct cu foaia respectiva fara sa mai platesti alta taxa suplimentara.
Amunteste-ti doar sa te duci cu 2 ore inainte de imbarcare.