| alLeXu23 a întrebat:

Voi cât mai plătiți la rca? Eu de exemplu la 1.4 pe un an b4 este 986 lei. Anul trecut am plătit 963 lei și era b3. (vârsta 50+). Deci nu se mai ține cont de nimic în țară astasad

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce spui este rezultatul scumpirii asigurarilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana in 500 lei la ultima asigurare motor de 1.6 bonus b8

De ce ai vrea sa se tina cont? Ai vrea ca prin vest unde asigurare e pe sofer si nu iti mai merg romanisme din astea cu inscris pe tata, mamaia, bunicul si dai lejer mia de euro pe an?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1100 pe an, ultima. In noiembrie trebuie sa fac...
Motor 1.9, clasa b3 parca, varsta 60+.

| Wr3nch a răspuns:

Se tine cont de bonus, dar probabil au scumpit RCA-ul la fel cum sau scumpit toate.

| RoCkKiD a răspuns:

Orice accident ai face o sa coste mai multe de 1000 de lei. Eu ma mir c asunt asa mici asigurarile, probabil de asta da faliment in fiecare an cate un asiurator.

| JorgeBest a răspuns:

Incearca online la Otto Broker sa vezi o oferta https://event.2performant.com/......ents/click