| Editzelu a întrebat:

Voi ce alegeti dintre Chevrolet Camaro si Ford Mustang? (Care e mai buna)?

Răspuns Câştigător
| AndreiMarin499 a răspuns:

Clar Ford mustang e cea mai buna alegere.

| suntserios a răspuns (pentru AndreiMarin499):

Le ai condus pe amandoua de ai facut acesta alegerea transanta?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De cand sunt alea masini "bune" (potrivite) pentru Romania?

| relian a răspuns:

Ambele au multe modele deci trebuie sa spui ce mustang si ce camaro din ce an si ce motoare etc.Eu nu as lua nici una din astea, nici gratis daca imi da careva laughing stii cum te simti intr-0 astfel de masina? Nu vezi mai nimic zici ca stai intr-o cusca, vizibilitate f scazuta, conduci mai mult asa din instinct laughing dara acu depinde ce iti place, mie personal imi place confortu, la astea n-ai sa gasesti asa ceva. Unia or sa zica vai is masini puternice. Unele da is, dar au si din astea cu motoare mici ieftine.