| nopainkiller a întrebat:

Volkswagen Passat CC sau BMW Seria 3?

Răspuns Câştigător
| semyryan a răspuns:

Passatul nu stiu stai in scaun foarte bine ai toate comenzile aproape el se bate cu seria 5 si cu clasa E de la Mercedes deci e o limuzina.pe langa seria 3. Era bine sa fi luat un Mondeo 2015 e torpila masina si crede-ma poate la putere nu dar faptul cum arata si anul de fabricatie.E mortala Aston Martin https://www.autovit.ro/......GjQ4Z.html gandeste-te bine ce faci cu banii aia.Peste 2-3 ani s-ar putea sa-ti para rau una peste alta ia ce crezi de cuviinta. Sa o stapanesti sanatos!

| nopainkiller explică (pentru semyryan):

Ford Mondeo 2015 hmmm... arata foarte bine...

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Volkswagen Passat CC e mai buna parerea mea, eu asa am auzit

| nopainkiller explică (pentru RAY):

Asa zic si eu!

| RAY a răspuns (pentru nopainkiller):

Volkswagen inseamna masina poporului german, desi e un simbol o marca germana

| Alex007xD a răspuns (pentru RAY):

Sa nu uitam ca anul trecut era sa dea Volkswagen faliment.

| RAY a răspuns (pentru Alex007xD):

Nu stiam eu nu sunt cu masinile

| Minailiuc_Robert_1976 a răspuns (pentru Alex007xD):

Faza de anul trecut nu e o faza care sa distruga cu totul firma sa fim seriosi!

| Alex007xD a răspuns (pentru Minailiuc_Robert_1976):

Nu era o faza care sa distruga firma, dar au avut noroc ca au primit ajutor, altfel nimeni nu ar mai fi apelat la serviciile Volkswagen sau foarte putina lume ar mai fi cumparat Volkswagen.

| nopainkiller explică:

Ce sa vand! Trebuie sa cumpar o masina si nu stiu care din cele doua!

| Ilie_Razvan_Adrian_1968 a răspuns:

Ambele sunt scumpe la piese si manopera, daca sunt diesel, la BMW o sa ti blestemi ziua cand ai cumparat o, iar la VW o sa plingi cu vorbe. Dieselul e o iluzie, o minciuna, iti consuma mai putin e adevarat, dar cand se strica ceva, ti se taie aerul si buzunarul, BMW seria 3 -benzinar -2 litri cred ca ar fi ok, motor rezistent, destula de fiabila masina, rezonabila la piese si manopera! Motoarele de VW pe benzina iti scot peri albi (4 debitmetre intr o luna, am auzit foarte des!) asa ca, alegerea e a ta, eu ti am spus doar o opinie!

| Voro a răspuns (pentru Ilie_Razvan_Adrian_1968):

Vorbesti prostii.

| nopainkiller explică (pentru Voro):

Asa spui?

| semyryan a răspuns:

Passat CC sau daca vrei BMW ia seria 3 (f30) la banii astia gasesti...unu bunicel.

| nopainkiller explică (pentru semyryan):

Parca imi place mai mult Passat CC

| Minailiuc_Robert_1976 a răspuns:

Passat cc

| nopainkiller explică (pentru Minailiuc_Robert_1976):

Ar fi bine sa dai si motivul!

| Minailiuc_Robert_1976 a răspuns (pentru nopainkiller):

Depinde si anul si suma de bani pe care o ai

| nopainkiller explică (pentru Minailiuc_Robert_1976):

Am buget 15.000 EUR!
VW Passat CC 2009 BMW seria 5 2009

| Bociort_Dinu_1995 a răspuns:

Passat CC the best!