| Zuse a întrebat:

Vrea sa cumpar un minivan de marfa second hand la buget insa ma ingrijoreaza intretinerea.

Deschid o activitate in tamplarie cu buget minim iar masina fiind trecuta de 200. 000km clar o sa se strice curand si poate ca si des.

Ma gandeam la o Dacie Van, piesele sunt accesibile ca pret in comparatie cu cele straine la care trebuie sa platesc o taxa pentru marca gen...

Astea fiind spuse mi-ar placea un VW Caddy in loc de Dacia Van, insa trebuie sa respect necesitatea de economie.

Ce-i drept nu cunosc diferentele de cost intretinere intre marcile de masini, aici m-ar ajuta experienta voastra.

Din categoria minivan pentru marfa trecut de 200. 000km, ce recomandati si de ce? Multumesc!

1 răspuns:
| Panamax a răspuns:

Daca ar fi originali 200.000 km nu sunt multi.