| florin10000000000000 a întrebat:

Vreau o informatie despre economizor benzina Magno Fuel.Dau funda pentru primul raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Este o prostie, si trebuie sa fii complet cretin sa crezi ca functioneaza.

| JohnnyBi a răspuns (pentru ombladon):

Dap, dap. pui 2 magneti si consuma 30%. ultima fita. pui 2 seturi consuma 30% din 30%. mai mult este mereu mai bine :/

| ombladon a răspuns (pentru JohnnyBi):

De la 4 magneti in sus, incepe sa curga benzina pe la busonul rezervorului...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrajeli de 2 lei
firmele din industria auto cheltuie anual miliarde de euro pentru cercetare in tehnologii de reducere a consumului si crezi ca vine un nene cu o idee geniala asa peste noapte?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Adica magnetii aia pusi pe conducte? Prostie maxima!
'Savantii' astia daca ar fi atat de revolutionari pe cat se cred, nu si-ar vinde produsele prin teleshopping sau alte site-uri, le-ar patenta si ar fi preluate in industria auto, ca toti producatorii sunt interesati de reducerea consumului.