| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa achizitionez o masina second hand acum pe criza asta medicala, imediat ce o aduc acasa trebuie sa o dezinfectez.

Ma gandesc la o forma de pulverizare, ce dezinfectant recomandati?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Duci masina la spalatorile si ii pui pe aia sa poarte masti si manusi cand iti curata masina

| Simpatic a răspuns:

Benzina + foc e cel mai bun dezinfectant.
Unora va arde de masini cand nu prea mai ai voie sa iesi din casa...
ai gasit-o la pret bun de criza este?
Parca si vad pe olx, super oferta de coronavirus cumperi doua masini si a treia este gratis!

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Tuica e mai eficienta laughing inclusiv pentru spalat pe maini cand nu e sapun in mall

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine amana achizitionarea masinii. Daca treaba decurge prost, ai sa te uiti la ea de pe geam.

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la garajul ambulantelor, acolo o dezinfecteaza pe loc.

| DarthNiger a răspuns:

Cam cea mai proasta decizie pe care ai putea sa o iei, ce ai putea sa faci cu masina in perioada asta? in curand oamenii o sa fie obligati sa stea izolati si sa iasa doar cand au nevoie sa isi cumpere alimente si sa isi plateasca taxele, locuiesti cumva la 100 de km distanta fara de oras de ai nevoie masina? mai bine ti-ai pastra banii si ai face altceva mai util cu ei.