| Kleb a întrebat:

Vreau sa cumpar o Yamaha Yzf r125 din Germania, dar nu stiu daca o sa fie prea inalta pentru mine(nu am vazut niciuna la mine in oras si nu am showroom ca sa ma pot urca pe una) am 1.68, ce credeti e prea inalta pentru mine?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se tine cont si de greutatea ta.

| Kleb explică (pentru darrio2007):

Am 55kg... Voiam sa stiu daca pot ajunge cu picioarele jos, nu e o motocicleta asa grea ca sa fiu si eu greu laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Kleb):

Ajungi sigur.

| Kleb explică (pentru darrio2007):

Sper sa fie asa, am citit la specificatiile motocicletei ca saua este la inaltimea de 82-83 cm fata de pamant

| darrio2007 a răspuns (pentru Kleb):

Eu zic ca merge pentru inaltimea ta.

| Kleb explică (pentru darrio2007):

Am inteles, multumesc